asystent/ka biura z językiem niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41231
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie tłumaczeń ustnych i pisemnych związanych z realizacją projektu
  • prowadzenie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem biura budowy
  • administracyjne wsparcie kierownictwa budowy w codziennych obowiązkach
  • przygotowywanie i analiza zestawień, sprawozdań i raportów
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji, współpraca z centralą firmy
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • organizacja i obsługa spotkań służbowych
  • współpraca z firmami podwykonawczymi, dostawczymi i kurierskimi

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy biurowej mile widziane
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • doskonała organizacja pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do otoczenia
  • umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

Oferta:

  • pracę od zaraz we Wrześni
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • bardzo atrakcje wynagrodzenie
  • finansowanie kosztów dojazdu lub pokój w mieszkaniu służbowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)