Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością j. angielskiego.

ROMTEX

POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, będącej liderem w branży tekstylnej związanej z modą, o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, do biura w Poznaniu poszukujemy Asystent/ka Biura, Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością j. angielskiego.

Oczekiwania

  • biegła znajomość jęz. angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie (mile widziane ukończone studia na kierunku filologicznym ),
  • mile widziana znajomość tematyki mediów społecznoościowych
  • poszukujemy osoby dyspozycyjnej o zdolnościach do wielozadaniowości,
  • wsparcie nas swoją wiedzą, umiejętnościami, zaangażowaniem, a także talentem w budowaniu długotrwałych relacji z klientem w bieżącej komunikacji
  • ustalenia priorytetów oraz silne umiejętności organizacyjne

Zakres obowiązków:

  • prace administracyjno-biurowe
  • śledzenie nowinek w branży modowej i trendów
  • nieszablonowe podejście do potencjalnych klientów oraz ich kompleksowa obsługa
  • reprezentowanie firmy podczas imprez targowych
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office - MS Excel, MS Word), znajomość aplikacji biurowych oraz sprawnego poruszania się w środowisku internetowym
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem i organizacją pracy własnej

Oferta

  • Oferujemy unikalną możliwość zdobycia cennego i pasjonującego doświadczenia zawodowego, w ciekawym i kreatywnym środowisku biznesowym związanym z modą,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat - po uzyskaniu zadawalających wyników pracy w czasie 3 miesięcznego okresu próbnego
  • pełna wyzwań, samodzielna i odpowiedzialna praca - od poniedziałku do piątku - w gronie inspirujących osób

Jeżeli jesteś tą osobą, której szukamy, prześlij nam swoje CV i list motywacyjny.

Prezentacja firmy

ROMTEX działa na polskim rynku od ponad 25 lat. Współpracuje na zasadzie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management