Asystent/ka Agencji Celnej

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
ROHLIG SUUS Logistics SA

Proponujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Program wdrożenia i opiekę mentora,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne),
  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach Agencji Celnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w pracy z dużą ilością dokumentów,
  • Systematyczność i umiejętność pracy pod presją czasu zachowując wysokie standardy jakości,
  • Mile widziana znajomość angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • Prace administracyjne związane z przepływem i archiwizacją dokumentów,
  • Przyjmowanie, sprawdzanie upoważnień klientów i ich uaktualnianie,
  • Kontakt ze służbami celnymi, granicznymi,
  • Przeprowadzanie lub uczestnictwo w rewizji celnej,
  • Przyjmowanie zleceń do odprawy celnej wraz przygotowywaniem dokumentacji,
  • Przekazywanie wszystkich niezbędnych danych do wystawienia faktury dla klienta,
  • Kontakt z klientami, których przesyłki są w odprawie celnej,
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności Agencji Celnej,
  • Przygotowywanie ofert celnych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.