Asystent/ka Administracyjna Biura

Super-Pharm Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

W związku z dynamicznym rozwojem sieci Super-Pharm w Polsce – unikalnej koncepcji apteczno–drogeryjno-perfumeryjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: biuro w Warszawie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja i protokołowanie spotkań Zarządu
  • Organizacja spotkań z partnerami biznesowymi, instytucjami zewnętrznymi oraz spotkań wewnętrznych
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu korespondencji i dokumentacji firmowej
  • Redagowanie dokumentów i przygotowywanie prezentacji
  • Tłumaczenia i prowadzenie korespondencji w języku angielskim
  • Wsparcie Działu Marketingu (udział w inicjatywach i eventach marketingowych, współpraca z agencjami marketingowymi)

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel i Power Point)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

FIRMA OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych
  • Możliwość uczestniczenia i rozwoju w innowacyjnej koncepcji sprzedaży

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać w ciągu 14 dni od ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku "APLIKUJ"