Asystent/-ka administracji z j. włoskim

Progresso Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Obowiązki:

• Wsparcie działów administracji, księgowości oraz kadr i płac,

• Przygotowywanie dokumentów,

• Wykonywanie drobnych tłumaczeń na potrzeby firmy

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka włoskiego – warunek konieczny!

• Min. wykształcenie średnie

• Doświadczenie na podobnym stanowisku– mile widziane,

• Dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z MS Office oraz urządzeniami biurowymi,

• Samodzielność, komunikatywność, kreatywność,

• Bardzo dobra organizacja pracy, operatywność

Oferujemy:

• Interesującą pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie

• Umowę bezpośrednio z pracodawcą,

• Wdrożenie w międzynarodowe środowisko pracy,

• Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat