Asystent Inżyniera utrzymania sieci i rozbudowy

ISTS Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• Praktyczne działanie w zakresie urządzeń sieciowych , takich jak przełączniki,
routery, optymalizatory WAN, Wireless LAN i ich części ,dekodery i inne
• Udział w zarządzaniu i nadzorze nad pracą sieci telekomunikacyjnej ,
podtrzymywanie ciągłości pracy sieci ,diagnostyka i rozwiązywanie problemów
przeciwdziałanie usterkom i usuwanie awarii sieci telekomunikacyjnej
• Analiza wydajności sieci ,dbanie o jakość, wydajność usług. Proponowanie
ulepszeń w obszarze monitorowania wydajności sieci.
• Wsparcie techniczne dla Klientów i koordynacja wdrażanych usług, serwis usług
telekomunikacyjnych Operatora
• Koordynowanie i obsługa prac serwisowych raportowanie.
• Nadzór nad pracami wykonywanymi przez firmy zewnętrzne oraz kierowanie
zespołem techników
• Prowadzenie uzgodnień z Deweloperami/Wspólnotami

Wymagania

• Wykształcenie techniczne min. Średnie /Wyższe licencjat kierunkowe (
telekomunikacja ,informatyka lub pokrewne techniczne)mile widziane kursy
• Praktyczna znajomość oraz praktyczne doświadczenie w konfiguracji
zarządzalnych urządzeń sieciowych routerów i switchy ,MCT oraz inne
• Praktyczna wiedza i umiejętność w identyfikacji i rozwiązywaniu problemów w
sieci .Znajomość metod pomiarowych i diagnostycznych
• Znajomość protokołów sieciowych wykorzystywanych w sieci
• Komunikatywność ,umiejętność pracy w grupie umiejętność pracy pod presją
czasu
• Prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną Krakowską firmą telekomunikacyjną świadczącą usługi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Kontrola jakości