Asystent HR ds. rekrutacji - rekruter

SILVERHAND

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

SILVERHAND (KRAZ 7822) jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.Asystent HR ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Poznań, biurowiec Ataner, ul. Towarowa 41/1 (przy City Center)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

  • tłumaczenie dokumentacji (m.in. zgłoszeń klientów, dokumentów, skryptów) z j. polskiego na j. niemiecki i odwrotnie.
  • czynne wyszukiwanie klientów biznesowych na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych
  • weryfikacja napływających aplikacji oraz administrowanie elektroniczną bazą danych
  • prowadzenie licznych rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami do pracy za granicą (m.in. weryfikacja poziomu znajomości j. niemieckiego)

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny (mile widziani studenci studiów zaocznych kierunku Germanistyka)
  • doświadczenie w branży (mile widziana)
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w systemie zadaniowym oraz pod presją czasu
  • bezkonfliktowość, proaktywność i motywacja
  • chęć dynamicznego rozwoju oraz szybkiego pogłębiania wiedzy

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole z możliwością stałego zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • bardzo dobrą atmosferę współpracy

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy