Asystent handlowy - Knurów, Gliwice, Zabrze, Rybnik, Żory

Hennlich Sp. z o.o.

Knurów, 44-190, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesną firmą zapewniającą klientom specjalistyczne produkty i fachowe rozwiązania techniczne. Należymy do międzynarodowej grupy Hennlich o ugruntowanej renomie. Dla wzmocnienia naszego zespołu dysz przemysłowych poszukujemy asystenta handlowego. Głównymi jego zadaniami będą: pomoc klientom przy wyborze produktów, składanie ofert, podtrzymywanie relacji, monitorowanie rynku i prowadzenie działań marketingowych.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia (również zagraniczne)
- nowoczesne narzędzia pracy
- możliwość awansu
- możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia oraz opieki zdrowotnej

Wymagania

- odpowiednia, podstawowa wiedza techniczna lub możliwość jej przyswojenia
- gotowość do częstych kontaktów telefonicznych z klientami i poszukiwania nowych klientów
- samodzielność w pracy, zaangażowanie, elastyczność, umiejętność współdziałania w zespole
- czynne prawo jazdy kategorii B
- sprawność w posługiwaniu się PC
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację z dostawcą)

w dokumentach prosimy zawrzeć oczekiwania finansowe jak również ewentualny termin podjęcia pracy oraz klauzulę o treści "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Hennlich Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji projektu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, ze przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania". Nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko w wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy do różnych ga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi