Asystent handlowca ds. zamówień publicznych

P.H.P.U. Zuber

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Z naszego doświadczenia wynika, że idealnym kandydatem jest  osoba, która posiada doświadczenie w przy przygotowywaniu ofert handlowych w branży: RTV-AGD-Komputery-Multimedia-Meble-Gastronomia-Wyposażenie wnętrz.
  • Praca biurowa polegająca na pomocy technicznej dla specjalisty handlowca w przygotowaniu ofert przetargowych w ramach zamówień publicznych pod względem formalnym pod nadzorem Kierownikiem Działu.
  • Praca pod presją czasu wymagająca od kandydata kreatywnego myślenia i doskonałej organizacji stanowiska pracy.

Wymagania

  • Oczekujemy od kandydatów biegłej znajomości obsługi komputera i pakietu office.
  • Wymagana umiejętność bezwzrokowego sporządzania pism na komputerze, obsługi baz danych, obsługi poczty elektronicznej i wyszukiwarek internetowych, rozwiązywania bieżących problemów oraz samodzielności i kreatywności  w pracy.

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną we Wrocławiu od pn.-pt. w godz. 9.00-17.00.
  • Zapewniamy pełny cykl szkoleń z zakresu zamówień publicznych.
  • Po 3 miesięcznym stażu praca na umowę o pracę na stanowisku „asystenta ds. zamówień publicznych” z dobrą podstawą i nagrodą motywacyjną oraz pakietem medycznym.
  • Po okresie 1 roku istnieje możliwość podjęcia pracy na stanowisku specjalisty/handlowca ds. zamówień publicznych z wysokim wynagrodzeniem prowizyjnym zależnym od wyników w pracy.

Prosimy o przesłanie CV i LM za pomocą przycisku aplikowania, w którym prosimy szczegółowo opisać swoje doświadczenie zawodowe z uwzględnieniem naszych wymagań.
Odpowiadamy na każdą sensowną ofertę pracy.
Nas do pracy  motywują nas wyłącznie pieniądze oraz satysfakcja z ich zarabiania!

Prezentacja firmy

przetargi na dostawy sprzętu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi