Asystent Geodety i Geodeta

GEOPLAN

łódzkie i cała Polska, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W celu uzupełnienia kadry polowej poszukujemy geodetów do prac polowych w zakresie:

  • geodezyjnej obsługi inwestycji kolejowych, drogowych i kubaturowych
  • geodezyjnego opracowania dokumentacji do w/w zadań

Gwarantujemy pracę w młodym prężnym zespole inżynierów Geodetów, na najnowocześniejszym sprzęcie i oprogramowaniu. (Trimble S8, R10, GEDO II CE, A-Cad Civil 3D, TBC)

Praca na terenie: Łódzkie i cała Polska (delegacja)

Oferta skierowana do kandydatów z całej Polski

Oczekujemy:

  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • umiejętności pracy w zespole
  • odpowiedzialności za powierzone zadania
  • zaangażowania
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

GEOPLAN

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 400PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Architektura, Praca Inżynieria, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat