Opis stanowiska pracy

Jesteśmy zespółem fryzjerów-stylistów, którzy łączą pasję, wyobraźnię oraz artyzm.

Jesteśmy kreatorami nowych trendów, współpracujemy z prasą i telewizją, m.in. przy produkcji reklam, sesji zdjęciowych itp.

Nasz personel jest na bieżąco szkolony z najnowszych trendów ze stylizacji modowych i sztuki fryzjerstwa.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na płatny staż
(z Urzędu Pracy)
na stanowisko:

Asystenta Fryzjera
(mężczyzna)

Jesteśmy firmą, która chce i inwestuje w nowych ludzi.
To z Wami chcemy budować nasz sukces. Jeśli i Ty chcesz pracować i szkolić się w naszym zespole, jesteś kreatywny i chcesz się sprawdzić – czekamy na Ciebie.

Wymagania:

- Status osoby bezrobotnej;
- Otwartość i komunikatywność;
- Wysoka kultura osobista;
- Zaangażowanie we własną pracę i życie salonu;

Obowiązki:

-Pomoc fryzjerska;
-Obsługa klientów;
-Utrzymywanie porządku w salonie;

Oferujemy:

- Umowę o pracę po skończonym stażu;
- Perspektywę rozwoju;
- Szkolenia fryzjerskie;
- Praca na produktach: Kevin Murphy, Loreal Professionnel, Kerastase;
- Możliwość udziału w konkursach, pokazach fryzjerskich;

Prezentacja firmy

Salon In Harmony to zespół fryzjerów-stylistów, którzy łączą pasj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
800PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne