Asystent Fotografa - Przedstawiciel

Wirtualna Strefa

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rekomendowany Fotograf Google poszukuje osoby do obsługi rynku na terenie miasta Radom. Podstawowym obowiązkiem kandydata jest pozyskiwanie klientów na innowacyjną usługę reklamową jaką oferuje Google. Wykonujemy podłączenie firm z każdej branży do ogólnoświatowej sieci map Google Maps w technologii Street View. Dzięki naszej usłudze można zobaczyć wnętrze każdej firmy i poruszać się po niej swobodnie na ekranie komputera.
Od kandydatów oczekujemy zaangażowania w aktywne poszukiwanie klientów na ww usługę oraz sprawnego koordynowania pracy fotografa na danym terytorium.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne.
Praca od MARCA

Wymagania

- Wykształcenie średnie
- Doświadczenie w sprzedaży aktywnej
- Miła aparycja
- Zaangażowanie
- Mile widziane własne auto
- Mile widziany tablet z internetem mobilnym

Prezentacja firmy

WirtualnaStrefa.pl jest portalem internetowym skupiającym na swoi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi