Opis stanowiska pracy

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego Sp. z o.o. Sp. Komandytowa (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

 Asystent Finansowy

Miejsce pracy: Ksawerów k. Łodzi/Pabianic

Zakres zadań:

- współpraca z Kontrahentami (również zagranicznymi, wymagana znajomość j. ang)

- wprowadzanie Faktur i innych dokumentów do rejestru,

- obsługa Faktur, ewidencjonowanie, wystawianie,

- kontrolowanie terminów płatności,

- obsługa korespondencji,

- realizacja zadań administracyjno - kadrowych.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- wynagrodzenie: 2500 zł netto,

- pracę poniedziałek - piątek w godz.: 8:00-16:00,

- możliwość poszerzenia wiedzy praktycznej z dziedziny księgowości, finansów,

- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,

- stałe godziny pracy,

- stabilną i rozwijającą pracę.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie ekonomiczne lub,

- ukończony kursu z zakresu księgowości, finansów,

- min. roczne doświadczenia na stanowisku związanym z księgowością (mile widziane)

- obsługa Pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym,

- znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

- zdolności analityczne,

- umiejętności interpersonalne,

- umiejętności organizacji czasu pracy.

Jesteśmy zainteresowani długotrwałą współpracą.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse