Asystent Działu Zakupów

BELIANI

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Beliani to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble do domu i ogrodu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie kategorią produktową: analiza sprzedaży, kontrola stanów magazynowych, zapewnienie dostępności asortymentu
  • rozwój zakresu produktowego podległej kategorii w oparciu o trendy panujące na rynku
  • prowadzenie bazy danych potencjalnych i rzeczywistych dostawców oraz bieżąca jej aktualizacja
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z dostawcami zagranicznym

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • zorientowanie na realizację i osiąganie celów
  • determinacja i dobra organizacja pracy
  • zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej sią firmie w branży e-commerce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • codzienny kontakt z językiem obcym,
  • pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina,
  • elastyczny czas pracy,
  • korzystne rabaty dla pracowników na zakup mebli z naszego asortymentu,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet sportowy

CV wyłącznie w języku angielskim lub niemieckim prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Beliani to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa