Asystent działu zakupów

Arche Consulting

OŚWIĘCIM , małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • rozpoznanie rynku surowców i opakowań,
  • poszukiwanie nowych dostawców,
  • prowadzenie negocjacji handlowych w zakresie określonym przez przełożonego oraz wypracowanie optymalnej struktury dostaw,
  • tworzenie umów niestandardowych i długoterminowych w zakresie określonym przez przełożonego,
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją handlową,
  • prowadzenie nadzoru nad prawidłowym i terminowym wykonaniem obowiązków i uprawnień wynikających z zapisów umów długoterminowych,
  • kontrola i utrzymanie na odpowiednim poziomie zapasu surowców – weryfikacja zapotrzebowania i wypracowanie optymalnej struktury i harmonogramu dostaw,
  • nadzorowanie stanu realizacji zamówień i stanu realizacji dostaw.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku zakupowym/handlowym,
  • obsługa Microsoft Office w tym bardzo dobra znajomość arkuszy: Excel, Word, Power Point
  • komunikatywność
  • myślenie analityczne
  • orientacja na wyniki
  • umiejętność pracy pod presja czasu

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie