Asystent działu z językiem czeskim lub słowackim

Genpact Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Location: Kraków
With a startup spirit and 80,000+ curious and courageous minds, we have the expertise to go deep with the world’s biggest brands—and we have fun doing it. Now, we’re calling all you rule-breakers and risk-takers who see the world differently, and are bold enough to reinvent it. Come, transform with us.

Genpact jest liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi dla firm na całym świecie. Nasza działalność obejmuje obszary takie jak: księgowość, zarządzanie relacjami z klientem, zarządzanie zamówieniami, bankowość, ubezpieczenia, analizy, infrastrukturę oraz usługi IT.

Jeśli:

  • Dobrze komunikujesz się w języku czeskim/słowackim (Poziom minimum B2),
  • Chcesz rozwijać się i poszerzać swoją wiedzę praktyczną,
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy od poniedziałku do piątku,
  • Lubisz pracę zespołową i chcesz zdobyć doświadczenie,
  • Jesteś zmotywowany do pracy.

Twoje główne zadania:

  • Wsparcie w realizacji procesów księgowych i finansowych,
  • Sprawdzanie poprawności dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym,
  • Kontakt mailowy telefoniczny w języku czeskim/słowackim,
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji oraz dbanie o prawidłowy przepływ informacji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (Karta MultiSport, Prywatna opieka medyczna),
  • Szkolenie dotyczące stanowiska,
  • Umowę o pracę,
  • Zdobycie cennego doświadczenia w dziale księgowo-finansowym w międzynarodowej organizacji,
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • Uczestniczenie w tworzeniu nowego zespołu.
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.