Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Asystent Działu Technicznego

Miejsce pracy: Sosnowiec,Mysłowice,Jaworzno

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy;
• Pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku;
• Możliwość skorzystania z pakietu benefitów;
• Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia i poszerzenia w praktyce wiedzy teoretycznej;
• Przyjazną atmosferę pracy;
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
• Pracę w renomowanej firmie.

Zadania:

• Pomiary oraz wersyfikacja czasu pracy na stanowiskach pracy;
• Tworzenie raportów w excelu;
• Pomoc w przygotowaniu instrukcji pracy.

Wymagania:

• Preferowany student mechaniki i budowy maszyn, inżynierii maszyn;
• Język angielski na poziomie komunikatywnym - mile widziany;
• Znajomość obsługi komputera, biegła znajomość programu Excel;
• Dyspozycyjność do pracy na pełny etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.