OTTO Work Force OTTO Work Force

Asystent działu sprzedaży

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa, Targówek Fabryczny

Stanowisko: Asystent działu sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa, Targówek Fabryczne
Nr ref. AST/SPRZE/02/2016

Zakres obowiązków:
- obsługa dokumentów związanych z procesem realizacji zlecenia
- weryfikacja i kontrola zleceń produkcyjnych dla poszczególnych Klientów
- przygotowanie wycen usługi
- współpraca z firmami zewnętrznymi i podwykonawcami
- poszerzanie oraz aktualizowanie bazy danych Klientów
- sporządzanie danych do celów analitycznych

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (warunek konieczny)
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (4-5 rok)
- mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze wsparcia procesu sprzedaży
- dobra znajomość Microsoft Excel oraz pozostałych programów pakietu Office
- dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania
- motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- wysokie umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji zawodowych
- prace na pełen etat
- pakiet prywatnej opieki medycznej
- naukę języka angielskiego
- pracę w dynamicznym zespole
- możliwość zdobycia cennych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji wraz z listem motywacyjnym w odpowiedzi na ogłoszenie.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.