Asystent Działu Sprzedaży

Grawcom Sp. j.

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • pomoc w obsłudze handlowej Klientów
  • pomoc przy wysyłce zamawianych towarów
  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów
  • wykonywanie delegowanych zadań

Wymagania:

  • wykształcenie min. Średnie. Mile widziani studenci lub studentki
  • sprawne posługiwanie się komputerem PC z Windows 7, 8, 10 znajomość pakietu MS Office, Open Office,
  • otwartość, komunikatywność, kreatywność, samodzielność i zorganizowanie, nastawienie na cele, umiejętność pracy w małym zespole
  • zamieszkanie: Piaseczno, południowa część Warszawy lub okolice

Dodatkowo:

  • mile widziana podstawowa znajomość obsługi programów graficznych i programów do edycji stron internetowych
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • pracę w firmie z 24-letnim doświadczeniem w młodym i przyjaznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie za wyniki działu handlowego

Na aplikacje - CV czekamy do 22.03.2019

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Od 1995 roku Grawcom jest wiodącym polskim dostawcą urządzeń i oprogramo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja / Sekretariat