ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY

Greg International Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Greg International Sp. z o.o. jest jednym z największych dostawców artykułów reklamowych działających na polskim rynku od 2001 roku. Centrala spółki mieści się w Krakowie. Odziały handlowe natomiast w Warszawie, Poznaniu i Zielonej Górze. W naszej ofercie znajdują się produkty pochodzące z Polski, Europy Zachodniej oraz z Dalekiego Wschodu.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

W związku z rozwojem działu sprzedaży krajowej i eksportu poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą otwartą na wiedzę, kreatywną, pełną energii łatwością nawiązującą kontakty i chętną do podejmowania nowych wyzwań? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do naszego działu handlowego!

Podczas okresu próbnego przekażemy Ci niezbędną wiedze do pracy w naszej branży. Cenimy sobie długotrwałe relacje, więc jeśli okaże się że masz w sobie to „coś” chętnie zaproponujemy pełnoprawny etat Handlowca.

Oczekiwania od kandydatów:

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania swojej pracy;
  • Kreatywność i zdolności organizacyjne;
  • Dbanie o jakość obsługi klienta zgodną ze standardami firmy;
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania długotrwałych kontaktów handlowych;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność obsługi środowiska Windows oraz pakiety MS Office;
  • Dyspozycyjności do pon-pt. w godzinach pracy biura;

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Dużą możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Ciekawą i atrakcyjną pracę w dobrze zorganizowanym młodym zespole;
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność działania;
  • Stałe wynagrodzenie na poziomie rynkowym;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.