Asystent Działu Sprzedaży w firmie deweloperskiej

Terra Casa S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Terra Casa S.A. jest inwestorem i deweloperem działającym od 18 lat na rynku nieruchomości. W związku z rozwijaniem działalności na warszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Działu Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

• wsparcie operacyjne Działu Sprzedaży

• dbałość o prawidłowy i sprawny obieg dokumentów

• zarządzanie korespondencją

• obsługa gości i klientów firmy

• prace sekretarsko-asystenckie

• sporządzanie raportów

• inne prace administracyjne

Wymagania:

• znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

• prawo jazdy kat. B

• udokumentowane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta i prowadzeniem sekretariatu

• ogólna wiedza z zakresu budownictwa, nieruchomości i finansów

• komunikatywność, operatywność i dynamizm w działaniu

• dobra organizacja czasu pracy

• sumienność i zaangażowanie w pracę

• wysoka kultura osobista

• umiejętność obsługi programów pakietu MS Office

Oferujemy:

• pracę w stabilnej firmie

• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

• miłą atmosferę w pracy

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. nr 133 poz. 883, z późn. zm. ).

Prezentacja firmy

Terra Casa S.A. jest inwestorem i deweloperem działającym od 18 l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta