Asystent działu spedycji

TERWER LOGISTIC

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- Uczestniczenie w organizowaniu transportu międzynarodowego,
- Monitorowanie i kontrola zleceń transportowych,
- Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z przewoźnikami,
- Współpraca z oddziałami firmy, klientami i przewoźnikami.

Oferujemy:
- nabycie doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- samodzielność i odpowiedzialność w powierzonych obowiązkach,
- ciekawą pracę w dynamicznym, młodym zespole.

Wymagania

- biegła znajomość języka angielskiego
- znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- zdolności organizacyjne,
- dyspozycyjność,
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych.

- dobra znajomość pakietu MS Office

- prawo jazdy kat B

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać przez infopraca

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Polską firmą zajmującą się transportem oraz spedycją międzynaro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
5
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka