Opis stanowiska pracy

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Przygotowywanie dokumentów ofert o współpracy serwisowej (FS lub UK, bateryjne) oraz umów serwisowych dla Doradców Handlowych ds. Serwisu.
  • Zlecenie wprowadzenia podpisanych umów do SAP oraz archiwizacja umów.
  • Opracowywanie listy nowych wózków.
  • Wprowadzanie klientów serwisowych do SAP-a.
  • Prowadzenie statystyk sprzedaży Doradców Handlowych ds. Serwisu oraz statystyk ofert serwisowych.
  • Wprowadzenie ofert do SAP-a wraz z wyliczeniem potencjalnego obrotu.
  • Telefoniczne umawianie spotkań dla Doradców Handlowych ds. Serwisu.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego.
  • Doświadczenia w kontaktach z klientami.
  • Zdolności analitycznych.
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego lub/i angielskiego.
  • Mile widziana znajomość SAP.
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (Word, Excel, Power Point).
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, skrupulatności, dokładności, energii w działaniu i łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Wymagania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej organizacji.
  • Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z produktem należącym do ścisłej czołówki w swojej branży.
  • Szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne.
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, Multikafeteria i wiele innych).
  • Zorganizowany dojazd do/z pracy z Centrum Warszawy (tylko 20 minut busem!).

Prezentacja firmy

Jungheinrich Polska Sp. z o.o. jest częścią światowego koncernu J... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis