Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • wsparcie Specjalistów SEO;
  • tworzenie audytów i opracowywanie zaleceń optymalizacyjnych dla stron www;
  • budowę profilu linków zwrotnych dla wskazanych domen;
  • analizowanie danych dotyczących profilów linków dla domen internetowych;
  • analizę słów kluczowych;
  • opracowywanie tekstów na potrzeby procesu pozycjonowania.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznej firmie;
  • szkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków;
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania;
  • miłą atmosferę pracy.

Wymagania

  • zainteresowania w obszarze marketingu internetowego;
  • wykształcenie wyższe (także studenci 5 roku);
  • bardzo dobra znajomość MS Office;
  • odpowiedzialność i samodzielność;
  • dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Artefakt to interaktywna agencja marketingowa, której podstawowymi obsza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inne