Asystent Działu Prawnego

Promedica24

Warszawa, 00-807, mazowieckie

Promedica24

Die Promedica24-Gruppe wurde 2004 in Warschau gegründet und ist heute der europäische Marktführer im Bereich der häuslichen Seniorenbetreuung in Deutschland, England und Polen. Ethik, Engagement und Stabilität bilden die Grundlage unserer Arbeit. Unsere deutsche Tochtergesellschaft, die Promedica24 GmbH, hat sich auf das Personal Recruiting fokussiert. Für das Team in Stuttgart suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt in Vollzeit als Festanstellung.

Wir suchen Kandidaten für die Position:

Der Arbeitsplatz: Warszawa, 00-807

Obowiązki:

  • opracowywanie wstępnych projektów formularzy, umów i pism procesowych
  • wsparcie działu prawnego w codziennej pracy,
  • organizacja obiegu dokumentów, archiwizacja danych,
  • współpraca z innymi działami Grupy Promedica24,
  • przygotowywanie oraz prowadzenie korespondencji z organami administracji publicznej, w tym przygotowywanie wniosków do KRS

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub ostatni rok studiów,
  • dobra znajomość prawa korporacyjnego (prawa spółek handlowych) oraz cywilnego,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem),
  • obsługa prawniczych baz danych (LEX, LEGALIS, LEX Polonica);
  • mile widziane doświadczenie w kancelarii prawnej obsługującej spółki prawa handlowego lub doświadczenie w pracy w dziale prawnym, w szczególności praktyczne doświadczenie w redagowaniu / opiniowaniu umów,
  • mile widziana znajomość przepisów prawnych dotyczących transgranicznego delegowania pracowników,
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • samodzielność, skrupulatność i dobra organizacja pracy,
  • chęć pozyskiwania nowych kwalifikacji, samokształcenia,
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe oraz Kartę MultiSport,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku,
  • możliwość rozwoju oraz szkolenia,
  • pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę.

Bitte bewerben Sie sich über die Schaltfläche rechts neben der Anzeige.