Asystent Działu Operacyjno - Technicznego

SPIE Polska Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Celem stanowiska jest realizacja bieżących zadań mających na celu wsparcie Działu Operacyjno- Technicznego w prowadzeniu powierzonych kontraktów z zakresu obsługi nieruchomości oraz wsparcie Dyrektora DOT, w tym m.in.:

  • rozliczanie czasu pracy, delegacji i wydatków,
  • bieżące tłumaczenia z/na j. angielski pisemne i ustne na potrzeby DOT,
  • składanie zapotrzebowań na artykuły i materiały biurowe,
  • przygotowywanie dokumentów, raportów, zestawień, prezentacji, etc. na potrzeby DOT,
  • monitorowanie i koordynowanie obiegu dokumentów (odbiór, przekazanie, przygotowanie do podpisu, dystrybucja, nadzór, archiwizacja),
  • nadzór nad przepływem informacji w DOT oraz pomiędzy DOT i pozostałymi jednostkami Spółki,
  • organizowanie spotkań i szkoleń DOT (zbieranie ofert, rezerwacja hoteli, biletów, organizacja pobytu gości, rozliczanie kosztów),
  • pozyskiwanie i przekazywanie innym działom Spółki informacji z obszaru działań operacyjno-technicznych.

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne w kierunku inżynierii środowiska, elektrycznym),
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
  • bardzo dobrą znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel, Power Point) i innych urządzeń biurowych,
  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, wysoka komunikatywność, kultura osobista, samodzielność, elastyczność.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem.

Kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia, niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • ciekawy zakres zadań

Prezentacja firmy

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku usług technic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis