asystent działu obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

okolice Gorzowa Wlkp., lubuskie

 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 37877
Praca stała
Lokalizacja: okolice Gorzowa Wlkp.

Zakres obowiązków:
  • udzielanie wsparcia zespołowi obsługi klienta i sprzedażowemu
  • analizowanie raportów produkcyjnych pod kątem nieprawidłowości
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • zarządzanie zamówieniami wybranych klientów
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji elektronicznej i papierowej
  • analizowanie i optymalizacja procesów związanych z obsługą klienta
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne/ ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • zmysł techniczny
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • pozytywne nastawienie

Oferta:
  • możliwość rozwoju ścieżki kariery w firmie produkcyjnej
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)