Asystent Działu Marketingu

TINES Capital Group S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Kompleksowa organizacja spotkań, podróży służbowych, eventów, targów, konferencji i wyjazdów firmowych
  • Realizacja zadań administracyjnych
  • Koordynacja prac z budżetami, terminarzem, harmonogramem i strategią Grupy
  • Współpraca z podwykonawcami i klientami zewnętrznymi
  • Wsparcie działań marketingowych spółek z Grupy

Wymagania:

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w marketingu i organizacji imprez

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Duże możliwości rozwoju
  • Pracę nad ciekawymi projektami
  • System świadczeń socjalnych

Prezentacja firmy

TINES Capital Group to międzynarodowy holding aktywny na obszarze dynami... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne