Asystent działu likwidacji szkód ubezpieczeniowych

Profika Sp. z o.o.

01-231 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy aktywnej i zmotywowanej osoby na stanowisko Asystent działu likwidacji szkód ubezpieczeniowych, do pracy w centrali naszej Firmy w Warszawie.

Osoba zatrudniona na stanowisku asystenckim będzie odpowiedzialna za:

- wsparcie w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych oraz majątkowych;
- gromadzenie oraz analiza informacji o szkodzie;
- administrowanie dokumentami dotyczącymi szkód;
- kontakt z ubezpieczycielami oraz Klientami w sprawach administracyjnych;
- wykonywanie czynności wspierających czynności brokerskie;
- wykonywanie zadań o charakterze administracyjno – biurowym zleconych przez Brokera.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności o wybranego trybu pracy);
- elastyczny tryb pracy z możliwością pracy na część etatu;
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, rosnący zakres odpowiedzialności i stopień trudności powierzanych zadań);
- etyczną kulturę organizacyjną.

Wymagania

Minimalne kwalifikacje wymagane na stanowisku:

- znajomość podstaw ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych (w tym kodeks cywilny i ustawy ubezpieczeniowe);
- wiedza ogólna na temat systemu ubezpieczeń oraz likwidacji szkód;
- wykształcenie wyższe licencjackie lub status studenta;
- dobra znajomość pakietu MS Office;
- aktywność i duża motywacja do pracy, dobra organizacja pracy, samodzielność oraz odpowiedzialność;
- dobra znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego (ubezpieczeniowego) będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą Spółek z branży finansów i ubezpieczeń specjalizującą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia