Opis stanowiska pracy

- Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu ERP
- Analiza i uzgadnianie kont księgi głównej
- Import danych do systemu ERP
- Digitalizacja dokumentów
- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania

- Dobra znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
- Umiejętności efektywnej współpracy z klientem oraz pracy w zespole
- Wysoki poziom umiejętności analitycznych
- Zdolności organizacyjne i umiejętność rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

W związku z rozszerzeniem zakresu działalności ogłaszamy nabór kandydató... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja