Asystent Działu Księgowości oraz Działu Kadr i Płac

Biuro Rachunkowe LYSKA sp. z o.o.

Nowy Targ, Zakopane, Krościenko n.D., małopolskie

Opis stanowiska pracy

- Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do programu Comarch

   OPTIMA

- Analiza i uzgadnianie kont księgi głównej

- Księgowanie wyciągów bankowych

- Generowanie dokumentów kadrowych (umowy o pracę, cywilnoprawne i in. )

- Rozliczanie urlopów, zwolnień lekarskich, delegacji, itp.

- Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa pracy

- Sporządzanie deklaracji ZUS

- Organizacja szkoleń BHP

- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

- Przestrzeganie procedur i standardów firmy

Wymagania

- Oferta kierowana jest do studentów oraz tegorocznych absolwentów studiów

   ekonomicznych

- Dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie

   znajomość języka niemieckiego)

- Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

- Umiejętności efektywnej współpracy z klientem oraz pracy w zespole

- Wysoki poziom umiejętności analitycznych

- Zdolności organizacyjne i umiejętność rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

W związku z rozszerzeniem zakresu działalności ogłaszamy nabór kandydató... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa