Asystent Działu Księgowości - język francuski

Reed Specialist Recruitment

Łódź, łódzkie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Miejsce pracy: Łódź

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów chcących rozpocząć lub kontynuować karierę w księgowości.

Zadania:

  • Codzienny kontakt z językiem obcym (mail/ telefon)
  • Odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji księgowej
  • Księgowanie płatności/ należności
  • Tworzenie raportów i sprawozdań finansowych
  • Zarządzanie monitami i kontami księgowymi

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. B2/C1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1/B2)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta, call center, księgowości będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci finansów, ekonomii, filologii, itp.)
  • Znajomość programu Excel
  • Chęć rozwoju w obszarze finansów / księgowości

Oferujemy:

  • Kursy i szkolenia (również z języków obcych)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów
  • Przyjazną atmosferę i międzynarodowej środowisko pracy
  • Możliwość pracy z najnowszymi systemami rozwiązań
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.