Asystent Działu księgowego

Alfatec Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

 Alfatec Sp. z o.o. jest jednym z największych dostawców opakowań aluminiowych i papierowych dla branży piekarniczej, cukierniczej, mięsnej, gastronomicznej.

Obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

Opis stanowiska pracy:

- kontrola formalna i rachunkowa dokumentów księgowych

- bieżące wprowadzanie dokumentów księgowych

- uzgadnianie kont księgowych

- kontakt z Kancelarią Prawną

- współpraca z Działem Handlowym i Magazynem

- kontakt z Głównym Księgowym

- sporządzanie i wysyłanie wezwań do zapłaty

- wystawianie faktur sprzedaży i paragonów fiskalnych

- wystawianie certyfikatów zgodności

- archiwizacja dokumentów księgowych oraz sprzedażowych

- weryfikacja i akceptacja not korygujących

- przygotowanie dokumentacji do ostatecznej weryfikacji dla Głównego Księgowego

- eksportowanie danych do Głównego Księgowego

- przygotowanie umów pracy dla Pracowników

- prowadzenie i kontrola dokumentacji pracowniczej

- przygotowanie i weryfikacja dokumentów bankowych

- nadzór nad pocztą przychodzącą i wychodzącą

- rozliczanie delegacji

- rejestrowanie przepracowanych godzin pracowników i nieobecności

- nadzorowanie poczty wychodzącej i przychodzącej

- nadzorowanie wysyłek do Klienta

- kontakt z Klientem

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oczekiwania:

- doświadczenie w obsłudze programu Sage Symfonia Handel

- wykształcenia minimum średniego ekonomicznego,

- znajomości ogólnych zasad rachunkowości oraz ewidencji księgowej,

- umiejętności pracy w zespole,

- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office - zwłaszcza Excela,

- komunikatywnej znajomości j. angielskiego

- umiejętności analitycznych i numerycznych,

- komunikatywności i zdolności interpersonalnych,

- terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań,

- uczciwości, odpowiedzialności, zaangażowania i punktualności

- co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

 W zamian oferujemy:

- interesującą i pełną wyzwań pracę u cenionego pracodawcy, który jest liderem na rynku opakowań

- wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy,

- pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów w atmosferze wzajemnej współpracy,

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- stabilność zatrudnienia i transparenty system wynagrodzeń,

- pakiet socjalny /opieka medyczna, karta benefit system

- przyjazną atmosferę pracy

Wszystkich chętnych prosimy o wysłanie swojego CV.

Zaznaczamy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Alfatec Sp. z o.o. jest jednym z największych dostawców opakowań... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat