Asystent Działu Kontraktów

Klient Infopraca.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie kalendarza, organizowanie spotkań
  • Ustalanie harmonogramu i zakresu prac
  • Przygotowywanie prezentacji, zestawień i raportów
  • Koordynacja prawidłowego obiegu dokumentacji
  • Uczestnictwo w realizacji projektu
  • Wsparcie wybranych działów

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie : minimum średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Kultura osobista, dyplomacja i dyskrecja
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Skrupulatność, samodzielność i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Praca przy ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Współpracę z wysoko wykwalifikowanym zespołem
  • Możliwość awansu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę (umowa na czas próbny 3 mies., kolejna na czas nieokreślony)

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta, Praca Analityka, Praca Architektura