Asystent działu kadr

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników oddelegowanych,
  • Ewidencjonowanie dokumentów pracowniczych,
  • Archiwizacja dokumentów po ustaniu zatrudnienia,
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,
  • Wsparcie działu w bieżących zadaniach.

Oczekujemy:

  • Zainteresowania obszarem kadr / HR i chęci rozwoju w branży,
  • Zaangażowania,
  • Pełnej dyspozycyjności (poniedziałek - piątek; 9:00 - 17:00),
  • Bardzo dobrej znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z aplikacjami Google.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o holenderskich korzeniach wśród otwartych i doświadczonych specjalistów,
  • Możliwość rozwoju w kierunku samodzielnego stanowiska,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kina, teatru itp.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat