Asystent działu handlowgo

E PLUS M Sp. z o.o.

05-500 Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wiodący producent odzieży licencyjnej z siedzibą w Starej Iwicznej k. Warszawy poszukuje

Asystenta Działu Handlowego

Opis stanowiska:
• przygotowywanie ofert, prezentacji i zestawień na potrzeby Działu Handlowego
• wprowadzanie zamówień oraz innych niezbędnych danych do systemu sprzedażowo- magazynowego firmy
• prowadzenie korespondencji z klientami, wysyłanie ofert
• pomoc w przygotowywaniu spotkań z klientami: wzory, oferty
• wsparcie działań służących pozyskiwaniu nowych klientów i budowaniu portfela klientów Spółki
• przygotowywanie danych do analizy rynku i monitorowania działań konkurencji
• praca ze wzorami: rozwieszanie wzorów we wzorcowi
• wsparcie Działu Handlowego w realizowaniu bieżących zadań,

Wymagania

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• dobra znajomość MS Excel oraz MS Power Point
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• umiejętność pracy w zespole
• dokładność i skrupulatność
• zaangażowanie

Oferujemy:

• ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
• zatrudnienie na umowę o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
• praca stacjonarna w siedzibie firmy – możliwe wyjazdy do klientów
• możliwości awansu i rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma E PLUS M jest producentem odzieży licencyjnej w Europie cen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa