Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo „SAVPOL” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K lider w dystrybucji surowców i urządzeń dla sektora piekarniczo-cukierniczego, lodziarskiego i gastronomicznego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO

Do twoich zadań należeć będzie:

  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Aktywna sprzedaż produktów
  • Współpraca z doradcą handlowym w zakresie obsługi klientów na powierzonym terenie
  • Dbałość o utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami
  • Utrzymywanie stałego kontaktu telefonicznego z przydzielonymi klientami
  • Zapewnienie wysokich standardów jakościowych w obsłudze klientów

Wymagania

  • Min. Wykształcenie średnie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży Horeca
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Zaangażowanie, samodzielność oraz umiejętność negocjacji
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w targach i szkoleniach branżowych
  • Pracę wśród młodego energicznego i doświadczonego zespołu
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

Działamy na rynku od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz zd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie