Asystent Działu Handlowego

Gi Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • umawianie spotkań z Klientami (baza firmy) oraz wdrażanie nowych pomysłów na ich pozyskanie
  • kompleksowa obsługa zamówień klientów
  • pomoc w przygotowywaniu ofert handlowych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy
  • udział w pracach delegowanych z działu Handlowego
  • uczestnictwo w targach pracy, wyjazdach branżowych

Wymagania:

  • otwartość, komunikatywność
  • chęć rozwoju w obszarze sprzedaży
  • dyspozycyjność do pracy od pon. do pt.
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta/ kontakcie z Klientem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe godziny pracy 8-16
  • możliwość awansu na stanowisko Handlowca
  • pracę w Gdańsku (Śródmieście)
  • ubezpieczanie grupowe
  • zajęcia z języka angielskiego po okresie próbny
  • pakiet szkoleń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.