Asystent działu handlowego wyrobów hutniczych

Rafstal sp. z o. o.

Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą kompleksowych rozwiązań dla przemysłu. Dostarczamy wyroby hutnicze, pompy i armaturę potentatom krajowego przemysłu już od ponad 23 lat.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy RAFSTAL aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Stanowisko stacjonarne w dziale handlowym

Główne zadania:

Poszerzanie wiedzy z zakresu gatunków stali, rozwój kompetencji zawodowych
Prowadzenie telefonicznych rozmów handlowych z klientami i dostawcami firmy
Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych
Budowanie relacji biznesowych w oparciu o rozmowy telefoniczne i spotkania handlowe
Przygotowywanie ofert handlowych oraz monitoring
Przygotowywanie dokumentacji handlowej w powierzonym zakresie zgodnie z procedurami firmy (m. in. tworzenie zamówień u autoryzowanych dostawców firmy)

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Przyjazną atmosferę w zespole
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym – na czas nieokreślony)
Pieniężne i niepieniężne świadczenia socjalne, m.in. premie świąteczne, grupowe ubezpieczenie na życie i zdrowie z bezpłatnym dostępem do badań oraz lekarzy specjalistów firmy Allianz
Możliwość rozwoju ścieżki kariery zawodowej poprzez awans
Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Wykształcenie wyższe (mile widziane studia inżynierskie)
Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)
Potrzeba rozwoju zawodowego, poszerzania kompetencji i pozyskiwania wiedzy niezbędnej do wykonywania powierzonych obowiązków
Umiejętność planowania i organizowania dnia pracy
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych
Wysoka kultura osobista
Prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Dystrybutor wyrobów hutniczych ze stali wysokostopowej oraz pomp i armat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Bezterminowy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management