Asystent Działu Handlowego / Telemarketing/

Premium Solutions Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Premium Solutions Polska Sp. z o.o. Sp.K. poszukuje dynamicznych i gotowych do podejmowania wyzwań osób na stanowisko Asystent Działu Handlowego /Telemarketing/.

Praca od poniedziałku do piątku w godz: 8-16 ; 9-17

Wymagania:

  • Aktywna postawa handlowa, nastawienie na realizację wspólnych i osobistych celów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i relacji interpersonalnych
  • Nienaganna kultura osobista
  • Miły głos będzie dużym atutem
  • Studenci studiów zaocznych mile widziani
  • Preferowane wykształcenie techniczne

Podstawowe obowiązki:

  • Telefoniczne nawiązywanie kontaktów z klientami oraz prezentacja oferty firmy
  • Umawianie spotkań i prezentacji

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawe szkolenia produktowe i warsztaty handlowe
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Dostęp do nowych technologii informatycznych
  • Kompletne wyposażenie stanowiska pracy
  • Pakiet medyczny oraz kartę MultiSport (po okresie próbnym)
  • Wyposażenie stanowiska pracy (laptop, telefon)
  • Certyfikowane szkolenia SolidWorks i SolidCAM

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Premium Solutions Polska dostarcza narzędzia i wiedzę z zakresu projekto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja / Sekretariat