Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.

Firma Valeo jest wiodącym na świecie dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, zatrudnia ponad 92 tysiące osób w 30 krajach. Do naszego zakładu w Czechowicach-Dziedzicach - Valeo Oddział Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Działu Finansów

Miejsce pracy: 43-500 Czechowice Dziedzice

Zakres zadań na stanowisku:

  • analiza środków trwałych w budowie;
  • przygotowanie dokumentacji OT;
  • pomoc w wyjaśnianiu problemowych faktur (różnice cenowe, ilościowe);
  • wsparcie w przygotowaniu dokumentacji dla Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (rachunkowość/ finanse/ controlling);
  • podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office i urządzeń biurowych;
  • konsekwencja i skuteczność w działaniu;
  • dokładność, skrupulatność, rzetelność;
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie – stawka rosnąca;
  • Kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie – 70% stażystów otrzymuje umowy na stałe;
  • Sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu;
  • Comiesięczną premię za wyniki zakładu, premię wakacyjną oraz świąteczną;
  • Konkursy na propozycje ulepszeń - dla zwycięzców wycieczki zagraniczne;
  • Ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych w międzynarodowej Grupie;
  • Pakiet szkoleń.

When was your last real thrill?

Nigdy nie idziesz, kiedy możesz biec. Dziś robisz to, co inni będą robili jutro. Korzystasz z życia w pełni. Sięgnij po więcej! Poddaj się emocjom, które przerosną Twoje oczekiwania! Życie w pracy powinno być pasjonujące, w Valeo jest.

Valeo adds value.
You make it happen.

www.valeo.com www.valeocareers.com