Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Wsparcie pracowników działu eksportu w obszarze przygotowywania ofert, katalogów oraz dokumentacji handlowej. W miarę rozwoju, monitorowanie rynku w poszukiwaniu potencjalnych zagranicznych kontrahentów firmy i udział w międzynarodowych targach motoryzacyjnych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie atutem.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne).
  • Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE w szczególności MS Excel.
  • Umiejętności analityczne.
  • Konsekwencja w osiąganiu celów.
  • Orientacja na rozwój osobisty.
  • Budowanie dobrych relacji z ludźmi.
  • Gotowość do międzynarodowych podróży służbowych.
  • Zainteresowanie motoryzacją będzie atutem.
  • Dogodne miejsce zamieszkania (dojazd ok. 30 min z płd. części Warszawy).

Zakres obowiązków:

  • Obsługa bieżących i udział w pozyskiwaniu nowych klientów eksportowych.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Opracowanie raportów i analiz sprzedaży.
  • Dobór narzędzi promocyjnych i marketingowych do specyfiki rynku zagranicznego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Szkolenia w zakresie prowadzenia rozmów biznesowych.
  • Szkolenia w zakresie negocjacji.
  • Szkolenia asortymentowe.
  • Bogate świadczenia socjalne z ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowanie zorganizowanych wypoczynków dzieci, bożonarodzeniowe karty podarunkowe, pożyczki mieszkaniowe).

Dodatki pozapłacowe:

  • Dofinansowanie posiłków.
  • Dostęp do programu MultiSport, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Prezentacja firmy

Firma Polcar jest importerem i dystrybutorem części samochodowych, jedny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Analityka