Asystent działu analiz i księgowości

Adecco Poland Sp. z o.o.

Tłuszcz, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Tłuszcz

Zadania:

  • Analityczne wsparcie działu w bieżących obowiązkach,
  • Sporządzanie raportów i zestawień ze sprzedaży,
  • Księgowanie faktur,
  • Przygotowywanie zestawień ze sprzedaży internetowej,
  • Aktualizowanie baz danych produktów,
  • Wyliczanie premii dla handlowców,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - mile widziani studenci ostatnich lat kierunków ekonomicznych,
  • Doświadczenie w obszarze analiz lub dziale księgowości (np. praktyki, staże) - mile widziane,
  • Bardzo dobra znajomość Excela,
  • Dobra znajomość angielskiego,
  • Świetna organizacja pracy własnej,
  • Pro aktywność i chęć nauki,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio u naszego klienta,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem w branży,
  • Dużą samodzielność pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Miejsce pracy: Radzymin

Numer referencyjny: SAS/WA2/09/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.