Asystent ds. zakupów (Branża motoryzacyjna)

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Asystent ds. Zakupów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Udział w tworzeniu oraz wdrażaniu globalnej strategii zakupowej firmy.
  • Dbanie o długofalową współpracę z dostawcami oraz rozwój dostawców.
  • Utrzymanie poziomu wskaźników zakupowych na założonym poziomie (cena, jakość, poziom obsługi, terminowość dostaw, płatność).
  • Dokonywanie okresowej oceny dostawców oraz działania z niej wynikające.
  • Pozyskiwanie nowych dostawców.

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w branży motoryzacyjnej.
  • Doświadczenie w dziale zakupów na Polskę.
  • Umiejętność praktycznej obsługi pakietu MS Office (Word, Excel).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie.
  • Umiejętność efektywnego nawiązywania i utrzymywania relacji z dostawcami.
  • Nastawienie na realizację celów.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie