Asystent ds. wsparcia sprzedaży

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami w celu umówienia spotkań
  • Aktualizacja kontaktów oraz danych potencjalnych klientów
  • Wpisywanie do systemu aktywności (spotkania, telefony z osobami decyzyjnymi)
  • Współpraca z Handlowcami w zakresie terminów spotkań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagordzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny
  • Pakiet benefitów dodatkowych
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Wymagania:

  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży (mile widziane w sprzedaży usług)
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Chęć do pracy i zaangażowanie
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Komunikatywność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials