Asystent ds. Wsparcia Sprzedaży /B2B/

POLTEL

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zadania do realizacji:

  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych pod nadzorem Menadżera Produktu
  • Analizowanie dokumentacji technicznej/projektowej
  • Dobór rozwiązań z oferty POLTEL i doradztwo techniczne
  • Udział w szkoleniach technicznych w celu podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Współudział w organizowaniu akcji promocyjnych i marketingowych oraz działaniach wspierających sprzedaż produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie –preferowane techniczne, specjalizacja sieci komputerowe, teleinformatyka, sieci niskoprądowe itp.
  • Podstawowa znajomość standardów i norm okablowania budynków
  • Podstawowa znajomość systemów okablowania strukturalnego
  • Umiejętność samodzielnej pracy i zapał do samokształcenia
  • Znajomość MS Office i języka angielskiego na poziomie ogólnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat/pon.-pt. 8 -16
  • Długotrwałe i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji na rynku zaawansowanych technologii teleinformatycznych
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Prezentacja firmy

Krótka informacja o firmie:<br/><br/><br/>Firma POLTEL – dostawca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Energetyka