Asystent ds. wsparcia operacyjnego

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1087133

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.
Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Aktualnie dla naszego Klienta z sektora finansowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. wsparcia operacyjnego.

Lokalizacja: Warszawa lub Kraków
Stawka: uzależniona od doświadczenia Kandydata

Jeśli jesteś dyspozycyjnym studentem głodnym rozwoju zawodowego, albo masz już na swoim koncie pierwsze doświadczenia zawodowe - mile widziane w sektorze bankowym to a oferta jest dla Ciebie.

Szukamy osób, które chciałby rozwijać swoją karierę zawodową u boku doświadczonych specjalistów w międzynarodowej korporacji finansowej.

Od Kandydatów oczekujemy:

- podstawowej wiedzy z zakresu bankowości i finansów;
- dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office;
- komunikatywności;
- umiejętności analitycznych;
- dociekliwości i skrupulatności;
- mile widziana podstawowa wiedza z zakresu finansów i bankowości.

Zadania na tym stanowisku będą obejmowały:

-wsparcie zespołu w bieżących pracach operacyjnych i administracyjnych związanych z procesem administracji kredytów;
- wykonywanie czynności dotyczących obsługi kredytów: sporządzanie dokumentów kredytowych, weryfikacja kompletności oraz poprawności wszystkich wymaganych dokumentów do uruchomienia kredytów, księgowanie uruchomień, modyfikacja/aktualizacja parametrów księgowych, rozliczanie kredytów;
- współpraca w projektach prowadzonych przez Zespół;
- archiwizowanie dokumentów.

Oferujemy:

- benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
- partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
- elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland