asystent ds. wsparcia administracyjnego i obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41466
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie raportów dziennych dla Klienta,
  • współpraca z dostawcami materiałów i usług,
  • informowanie przełożonego o wszelkich uwagach i sugestiach Klienta dotyczących poziomu świadczonych usług,
  • kontrola jakościowa i ilościowa drukowanych oraz kopertowanych dokumentów,
  • świadczenie usług operatorskich przy kopertowaniu manualnym,
  • udzielanie klientom odpowiedniego wsparcia osobistego lub telefonicznego.

Oczekiwania:
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • zdolności interpersonalne – komunikatywność,
  • chęć nauki, zaangażowanie,
  • systematyczność i skrupulatność.

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia od zaraz do końca roku 2016,
  • wynagrodzenie 14 PLN brutto/h,
  • miejsce pracy: Warszawa Mokotów,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.00.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)