Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby młodej, energicznej i chętnej do nauki, po szkole średniej, do pracy w dziale Serwisu Terenowego. Interesująca praca pod okiem bardzo doświadczonych specjalistów Serwisu Terenowego dająca ogromne możliwości zdobycia doświadczenia i umiejętności. Głównym zadaniem jest przygotowywanie próbek kolorów, systemu ociepleń i mock-up'ów dla renomowanej firmy produkującej najwyższej jakości chemię budowlaną.

Oferujemy wszystkie szkolenia z zakresu prac elewacyjnych, a także wszystkie niezbędne szkolenia i narzędzia do wykonywania powierzonej pracy.

W ramach obowiązków wykonanie prac:

  1. Cięcie i boniowanie płyt styropianowych oraz z wełny mineralnej
  2. Zatapianie siatki w warstwie kleju
  3. Aplikacja wyprawy tynkarskiej lub farby
  4. Przygotowywanie próbek koloru
  5. Pakowanie i wysyłka zamówień

Proszę o przesyłanie CV tylko w przypadku zainteresowania pracą długoterminową.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane budowlane
  • Dokładność i staranność prowadzonych prac
  • Zdolności manualne do pracy pacą, kielnią, itp.
  • Chęć do nauki
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy "od zaraz"
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bezpieczeństwo pracy w dużej stabilnej firmie

Prezentacja firmy

Dryvit Systems produkuje najwyższej jakości systemy ociepleń i ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie