ASYSTENT DS. TECHNICZNYCH

EST Sp. z o.o.

59-900 Zgorzelec, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma EST SP. Z O. O. ze Zgorzelca, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:
- sporządzanie wycen na podstawie dokumentacji technicznej,
- kompleksowa realizacja zamówień (doradztwo techniczne, wycena, przygotowanie oferty, monitorowanie realizacji zamówienia),
- samodzielne dokonywanie obmiaru u klienta,
- prowadzenie bieżących uzgodnień z klientami,
- przygotowywanie ofert przetargowych,
- współpraca z dostawcami,

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie działającej na polskim i międzynarodowym rynku,
- dogodne warunki pracy (godz. od 8.00-16.00),
- profesjonalne specjalistyczne szkolenia,
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
- atrakcyjne stałe wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności i zaangażowania,
- wszelkie narzędzia niezbędne do pracy.

Wymagania

Wymagania:
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- podstawowa znajomość oprogramowania do projektowania,
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (budowlane, konstruktorskie),
- chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego,
- dokładność, terminowość, samodzielność oraz zorganizowanie.

Jeżeli jesteś osobą zorganizowaną i odpowiedzialną, masz zmysł techniczny, to zapraszamy do składania CV!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

Prezentacja firmy

Firma EST Sp. z o.o. założona przez braci Romana i Jarosława Osta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne